Об’єктові формування

1. Ланка радіаційного та хімічного спостереження

Розробляє і здійснює заходи щодо захисту людей, харчоблоків, складів продуктів від дії радіоактивних та отруйних речовин: створює і навчає формування радіаційного та хімічного захисту; здійснює контроль за станом засобів індивідуального захисту, приладів і спеціальної техніки. Веде радіаційну та хімічну розвідку, здійснює контроль за опроміненням та зараженням особового складу, проводить заходи щодо ліквідації радіоактивного і хімічного зараження.

Командир ланки Горбик Валентин Петрович
Розвідувач-хімік Даниленко Анатолій Іванович
Розвідувач-хімік Капуш Денис Олегович
Розвідувач-дозиметрист Бегеньов Володимир Олексійович


2. Ланка зв’язку

Основні задачі: сповіщення населення про загрозу стихніного лиха, аварій, катастроф і інших надзвичайних ситуацій, а також для підтримання зв'язку з керівництвом і формуваннями цивільної оборони

Командир ланки Дмуховський Володимир Петрович
Телефоніст Байбара Анатолій Антонович
Телефоніст Бриних Олександр Сергійович
Радист Позній Анатолій Павлович
Телефоніст Черновой Олександр Євгенович


3. Санітарні пости

Основні задачі: надання медичної допомоги ураженим і проведення санітарно-гігієнічних, профілактичних заходів; проведення санітарної обробки населення, знезаражування територій, споруд, техніки, транспорту;

Пост №1

Начальник поста Масловська Валерія Валеріївна
Сандружинниця Уланова Світлана Григорівна
Сандружинниця Коваленко Валентина Юстинівна
Сандружинниця Забіранник Світлана Олександрівна

Пост №2

Начальник поста Майфет Марина Альфонсівна
Сандружинниця Шевченко Наталія Володимирівна
Сандружинниця Снісаревська Олена Георгіївна
Сандружинниця Шульга Раїса Михайлівна

Пост №3

Начальник поста Хохлова Наталія Михайлівна
Сандружинниця Андрієнко Олена Михайлівна
Сандружинниця Атаман Ірина Іванівна
Сандружинниця Ободєєва Ірина Миколаївна

Пост №4

Начальник поста Фіялко Ганна Анатоліївна
Сандружинниця Могила Наталія Володимирівна
Сандружинниця Николаєнко Тетяна Володимирівна
Сандружинниця П'янтак Людмила Іванівна


4. Протипожежне відділення

Основні задачі: профілактика, локалізування і гасіння пожеж

Командир відділення Харченко Володимир Євгенович
Пожежник Муха Віктор Іванович
Пожежник Дулепа Микола Єліодорович
Пожежник Паньков Олександр Петрович
Пожежник Павленко Василь Микитович
Шофер Гузь Іван Якович


5. Ланка охорони громадського порядку

Основні задачі: підтримання порядку, охорони громадської власності і особистого майна громадян в мирний і воєнний час

Командир ланки Оздоба Олексій Васильович
Охоронець Стаценко Євген Пилипович
Охоронець Надтока Василь Петрович
Охоронець Мажний Василь Павлович
Патрульний Піддубко Володимир Володимирович
Патрульний Притуляк Олег Сергійович
Патрульний Сергеєв Петро Михайлович


6. Аварійно-технічна команда

Основні задачі: ліквідація аварій на спорудах комунального господарства; забезпечення побудови захисних споруд; організація і здійснення технічно правильного обслуговування, експлуатації і ремонту техніки і приладів

Командир команди Шиленко Анатолій Миколайович
Заступник командира команди Асаулюк Людмила Володимирівна
Оператор Василенко Наталія Степанівна

Ланка №1 ремонту водо-тепло мереж:

Командир ланки Іщенко Юрій Іванович
Слюсар-ремонтник Білан Микола Онисимович
Слюсар-токар Журба Сергій Володимирович
Слюсар-сантехнік Обжорін Валерій Олександрович
Слюсар-сантехнік Бикадоров Володимир Юрійович
Слюсар-сантехнік Куля Василь Петрович
Газоелектрозварник Муха Віктор Іванович

Ланка №2 ремонту електромереж:

Командир ланки Гавриш Микола Іванович
Електромонтер Мороз Леонід Анатолійович
Електромонтер Герасенков В’ячеслав Анатолійович
Електромонтажник Павленко Василь Микитович

Ланка №3 ремонту будівель та споруд:

Командир ланки Барановський Віктор Михайлович
Монтажник-жестянщик Сизов Юрій Миколайович
Монтажник-жестянщик Данильченко Михайло Данилович
Покрівельник Демчук Микола Степанович
Слюсар Закусило Павел Євгенович
Електрогазозварник Дулепа Микола Єліодорович
Столяр Рудюк Олександр Олександрович
Водій Стороженко Василь Олександрович