ЦІЛЬОВА КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАН УКРАЇНИ

Водень і паливні комірки в системах автономного енергозабезпечення


Головнa

Проекти програми

Про найважливіше:


Конкурси



    Шановні учасники проектів програми «Розвиток наукових засад отримання, зберігання та використання водню в системах автономного енергозабезпечення»

    Оголошено перші конкурси програми Горизонт Європа.
    Зараз на сайті їх 824 (повний перелік можна знайти за посиланням:

    конкурси програми Горизонт Європа

    Звертаємо Вашу увагу на конкурс

    HORIZON-CL4-2021-RESILIENCE-01-17: Advanced materials for hydrogen storage (RIA)

    Команда проекту FIT-4-NMP підтримує контакт з т.зв. top EU innovators європейськими організаціями , які мають великий досвід участі у виконанні проектів, планують подавати проектні заявки і формують консорціуми для наступних конкурсів кластера 4 :
    •HORIZON-CL4-2021-RESILIENCE-01-11: Safe- and sustainable-by-design polymeric materials (RIA) looking for material providers and use-cases.
    • HORIZON-CL4-2021-TWIN-TRANSITION-01-05: Manufacturing technologies for bio-based materials (RIA)
    • HORIZON-CL4-2021-RESILIENCE-01-01: Ensuring circularity of composite materials (Processes4Planet Partnership) (RIA)
    • HORIZON-CL4-2021-RESILIENCE-01-04: Developing climate-neutral and circular raw materials (IA)
    • HORIZON-CL4-2021-RESILIENCE-01-14: Development of more energy-efficient electrically heated catalytic reactors (IA)
    • HORIZON-CL4-2021-RESILIENCE-01-17: Advanced materials for hydrogen storage (RIA)
    • HORIZON-CL4-2021-TWIN-TRANSITION-01-03: Laser-based technologies for green manufacturing (Photonics - Made in Europe Partnerships) (RIA)
    • HORIZON-CL4-2021-TWIN-TRANSITION-01-17: Plastic waste as a circular carbon feedstock for industry (Processes4Planet Partnership) (IA)

    Якщо Ваша організація зацікавлена в участі в конкурсі
    • HORIZON-CL4-2021-RESILIENCE-01-17: Advanced materials for hydrogen storage (RIA)
    необхідно заповнити форму Newcomer Expression of Interest Form. до 15 липня 2021 року. і відправити її Білан Ірині Іванівні
    e-mail: belanira2014@gmail.com
    Ваша заявка про зацікавленість в участі буде відправлена top innovators організаціям для включення Вашої організації до складу консорціуму
    Успішних Вам проектів!


    Шановні учасники проектів програми «Розвиток наукових засад отримання, зберігання та використання водню в системах автономного енергозабезпечення»

    Програма горизонт 2020 добігає кінця.
    Оголошено останні конкурси (Green Deal), які відповідають основним положенням перехіду до кліматично нейтральної моделі розвитку Європи до 2050 року як нового економічного наративу. Основні положення цього курсу викладено у зверненні Єврокомісії до Європейського Парламенту та Ради Європи, представленого в грудні 2019 року у вигляді Європейської зеленої угоди.
    Завданнями конкурсів у рамках Зеленої угоди буде мобілізація досліджень та інновацій, що сприятимуть реальному та стійкому суспільному переходу, «не залишивши нікого позаду». Очікується, що проєкти відносно швидко дадуть відчутні й видимі результати та продемонструють, як дослідження й інновації можуть забезпечити конкретні рішення для основних пріоритетів Зеленої угоди. У рамках конкурсів підтримка надаватиметься:
    ⇒ пілотним програмам, демонстраційним проєктам та інноваційним продуктам;
    ⇒ інноваціям і цифровим трансформаціям для кращого управління зеленими технологіями;
    ⇒ соціальним інноваціям та створенню нових ланцюжків доданої вартості.
    Конкурси, конкретні теми яких оголошено 22 вересня 2020 року, охоплюють 11 розділів. 8 із них відображають ключові напрями діяльності в рамках Європейської зеленої угоди. Теми конкурсів орієнтовано на конкретні, високоефективні технологічні та суспільні інновації, які сприятимуть швидким і сталим трансформаціям.
    Згадані розділи передбачають таке.
    Розділ 1: Збільшення кліматичних амбіцій: запобігання змінам клімату та зменшення впливу їхніх наслідків.
    Розділ 2: Чиста, доступна й безпечна енергія: розвиток різноманітних джерел енергії зі зменшенням частки вуглеводнів у споживанні.
    Розділ 3: Промисловість для чистої та циркулярної економіки: розроблення нових матеріалів і безпечних для довкілля технологій.
    Розділ 4: Енерго- та ресурсоефективне будівництво.
    Розділ 5: Стійка та «розумна» (смарт-) мобільність: вирішення питань зменшення навантаження всіх видів транспорту на довкілля.
    Розділ 6: «Від лану до столу»: забезпечення здорового харчування шляхом розроблення та застосування інноваційних технологій землекористування та переробки агропродукції, реалізація стратегії «Farm to Fork Strategy – for a fair, healthy and environmentally-friendly food system» («Від ферми до виделки – для справедливої, здорової та екологічно чистої системи харчування»).
    Розділ 7: Відновлення біорізноманіття та екосистем: реалізація Європейської стратегії біорізноманіття (Q&A), яка передбачає широку міжнародну кооперацію.
    Розділ 8: Довкілля без токсичних відходів і забруднення: розроблення технологічних рішень зі зменшення забруднення повітря, природних ресурсів хімікатами промислового та фармацевтичного виробництв, реалізація ініціативи «Хімікати: стратегія для сталості (безтоксичне довкілля ЄС)». Три горизонтальні розділи (розширення знань; розширення прав і можливостей громадян; міжнародна співпраця) є кроссекторальними, стосуються всіх восьми тематичних розділів і спрямовані на забезпечення довгострокових перспектив із досягнення перетворень, визначених Європейською зеленою угодою.
    Розділ 9: Розширення наших знань задля забезпечення виконання Європейської зеленої угоди.
    Розділ 10: Надання громадянам можливості переходу до кліматично нейтральної сталої Європи.
    Розділ 11: Прискорення переходу до чистої енергії та доступу до неї у партнерстві з африканськими країнами.
    Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 26 січня 2021 року.

    Докладніша інформація, пропозиції партнерства й опис тем конкурсів програми «Горизонт 2020» у рамках Європейської зеленої угоди

    Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у цих конкурсах.

    Міненерго оголосило тендер на проведення дослідження потенціалу України у водневій енергетиці

    Міністерство енергетики (Міненерго) оголосило тендер на проведення дослідження потенціалу й можливостей впровадження в Україні водневої енергетики на базі відновлюваних джерел енергії.
    Тендер проведуть у системі ProZorro, повідомляється на фейсбук-сторінці міністерства.

    читати докладніше :


    Шановні учасники проектів програми «Розвиток наукових засад отримання, зберігання та використання водню в системах автономного енергозабезпечення»

    Доводимо до Вашого відома, що оголошені чергові і останні конкурси проектів спільної ініціативі «Паливні комірки та водень» та програми «Горизонт 2020» на порталі програми Горизонт 2020 розміщено детальний опис 24 конкурсів за пріоритетними напрямками транспорт, енергетика та інші з загальним бюджетом 93 млн євро.
    За посиланням : конкурси проектів

    Дедлайн подачі пропозицій 21 квітня 2020 року.

    Тематика оголошених конкурсів багато в чому перегукується з тематикою проектів нашої програми, так що шанси нашої участі в проектах досить високі.
    Нагадуємо Вам, що на сторінці кожного конкурсу який цікавить Вас можна розмістити свою пропозицію про участь у конкурсі.

    Blank

    Це може значно спростити задачу створення консорціуму проекту.
    Консультації за питаннями підготовки пропозицій проводить наш центр Водень Інфо


    Контактна особа: Білан Ірина Іванівна
    Телефон: +38(044)205-79-44
    e-mail : belanira2014@gmail.com


    Бажаємо Вам успішних пропозицій та цікавих проектів в останній рік програми Горизонт 2020