Савенко Людмила Федорівна


Наукові відзнаки

У 2004 році відзначена Академіком Скороходом В.В. почесною грамотою за досягнуті успіхи в рішенні наукових проблем і творчий підхід при проведенні досліджень в області водневого матеріалознавства і наноструктурного вуглецю.
У 2014 році відзначена Академіком Скороходом В.В. почесною грамотою за досягнення в науково дослідницької діяльності та особистий творчий підхід до вирішення наукових питань в області водневого матеріалознавства і наноструктурного вуглецю.
У 2019 році відзначена Академіком Солонін Ю.М. почесною грамотою за досягнуті успіхи в рішенні наукових проблем і творчий підхід при проведенні досліджень в області водневого матеріалознавства і наноструктурного вуглецю.

Біографія

Савенко Людмила Федорівна - народилась 13 травня 1966 року в селищі Радуль Ріпкинського району Чернігівської області, українка, громадянка України.
У 1973 році пішла до першого класу Радульської середньої загальноосвітньої школи, яку закінчила у1983 році.
З 1983 по1988 рік навчалася у Чернігівському філіалі Київського політехнічного інституту на механічному факультеті.
Після закінчення інституту до 1998 працювала у місті Полтава у науково дослідному інституті “Емальхіммаш” на посаді інженера-конструктора.
З 1998 по 2003 рік перебувала в Росії, місто Омськ, де працювала інженером у науково виробничому підприємстві “Прогресс”.
З 2003 року повернулась на Україну і з 2004 по теперішній час працюю на посаді інженера у відділі №67 інституту проблем матеріалознавства ім. Францевича НАН України.

+38 (044) 205-79-36 (Інженер-електронік І категорія, Відділ № 67 Водневого матеріалознавства та вуглецевих наноструктур, Інститут проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича Національної академії наук України).
Shurzag@ipms.kiev.ua (Інститут проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича Національної академії наук України).