Конференції

Керівництво інституту

Вчені ради

 • Вчені ради інституту

  Керування діяльністю ІПМ здійснюється Вченою радою у складі 47 науковців, в тому числі 3 академіків та 6 член-корів НАНУ. Також на базі Інституту працює 3 спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій і Рада молодих вчених і спеціалістів ІПМ...

Підрозділи і філії

 • Фото: Юлия Калгарина. Фотография поверхности нержавеющей стали, на которую был нанесен неравномерный слой лака, растрескавшегося в дефекте
  Наукові підрозділи і філії інституту

  В ІПМ працює 30 відділів, об'єднаних в 4 наукових секції за тематикою досліджень. У складі 12 відділів функціонують науково-дослідні лабораторії, загальною кількістю 15. Штат інституту нараховує понад 700 наукових співробітників. Також у Чернівцях діє окрема філія ІПМ.
  Здійснується підготовка здобувачів вищої освіти ступеню доктора філософії та доктора наук за наступними напрямками: 102 - хімія, 105 – прикладна фізика та наноматеріали, 132 – матеріалознавство.

Наукові центри

Ненаукові підрозділи

 • Ненаукові підрозділи

  В ІПМ працює 5 адміністративних відділів: відділ кадрів, планово-виробничий відділ, бухгалтерія, відділ матеріально-технічного забезпечення, канцелярія. Контактну інформацію можно знайти за посиланнями. Також на базі відділів ІПМ створено штаб цивільного захисту.

Структура